آغاز ثبت‌نام طرح کارت اعتباری بازنشستگان فولاد

به گزارش سیگنال به نقل از اخبار فولاد،

به گزارش اخبار فولاد، دارندگان کارت اعتباری می‌توانند از فروشگاه‌ها و مراکز طرف قرارداد با شرکت بیمه ملت نسبت به خرید اقساطی کلیه لوازم خانگی، موبایل، لپ تاپ، کامپیوتر، فرش، مبلمان، خدمات رفاهی (ورزشی، تفریحی و رستورانها)، مسافرتی و گردشگری، بیمه نامه‌های خودرو (ثالث و بدنه)، آتشسوزی منازل مسکونی، لوازم جانبی خودرو، مواد غذایی و ارزاق عمومی و … اقدام نمایند.

به همین منظور بازنشستگان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده آدرس فروشگاههای طرف قرارداد بیمه ملت به وبسایت «کارت اعتباری بیمه ملت» به نشانی: http://mellatcreditcard.com مراجعه نمایند.

شایان ذکر است پس از انجام خرید، اقساط بصورت خودکار از محل حقوق بازنشستگان کسرخواهد شد و به محض پرداخت اقساط به میزان قسط پرداختی، اعتبار کارت مجدداً شارژ و قابل استفاده خواهد بود.

لذا آن دسته از بازنشستگان محترمی که متقاضی استفاده از کارت اعتباری مذکور می‌باشند می‌توانند از روز یکشنبه مورخ 1399/09/09 تا پایان روز چهارشنبه مورخ 1399/09/26 از طریق سایت صندوق بازنشستگی فولاد (http://irspf.ir) به سامانه کارت اعتباری مراجعه و فرم مورد اشاره را تکمیل نمایند. ضمناً کارت اعتباری صادر شده به آدرس ثبت شده متقاضی در فرم ارسال خواهد شد و نیاز به مراجعه به دفاتر امور و کانونها نمی‌باشد و فعالسازی کارت اعتباری نیز با شماره موبایل ثبت شده توسط متقاضی در سامانه امکانپذیر خواهد بود.

در این رابطه کارشناسان شرکت سرمایه‌گذاری مرآت کیش بعنوان مجری طرح با شماره تلفن 88754944 داخلی 101 و 114 آماده ارائه راهنمایی در روند ثبت نام می‌باشند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات کامودیتی به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.