آخرین قیمت‌ها در بازار سکه/ پیش‌بینی صرافان از قیمت‌ها چیست؟

آخرین قیمت‌ها در بازار سکه/ پیش‌بینی صرافان از قیمت‌ها چیست؟
به گزارش سیگنال به نقل از خبر آنلاین،

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در حالیکه در هفته گذشته با رشد شدید قیمت سکه و طلا و تحت تاثیر افزایش تقاضا ، حباب سکه به حدود دو میلیون تومان رسیده بود، حالا با کاهش قیمت سکه در بازارهای جهانی و ایستادن دلار در کانال 29 هزار تومان حباب قیمت‌ها کاهش یافت. 

افزایش شدید حباب سکه ریسک معامله سکه را افزایش داده است. 

هر چند قیمت سکه در روز سه شنبه و چهارشنبه کاهش یافت اما در آخرین روز هفته روند افزایشی را تجربه کرد.

پیش‌تر همتی تاکید کرده بود در هفته‌های منتهی به انتخابات امریکا فشار بر ایران افزایش خواهد یافت.

فعالان بازار می‌گویند در هفته پیش رو احتمال تقویت ثبات در بازار بالاست چرا که احتمال افزایش تقاضا به دلیل نبود تعادل منتفی است. نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران، نیز می‌گوید:بهتر است که مردم اکنون بیشتر مراقب بوده و وارد این موج‌ها نشوند. 

نائب رییس اتحادیه پیش از این در رابطه با آخرین قیمت‌های معاملاتی در روز گذشته (پنجشنبه) در بازار و تغییرات آن نسبت به اولین روز معاملاتی هفته (یکشنبه)،به ایسنا گفته است در حالی که در ابتدای هفته (یکشنبه) قیمت هر قطعه سکه تمام بهار طرح جدید 16 میلیون و 300 هزار تومان بود، در آخر هفته با کاهش یک میلیون و 320 هزار تومانی به 14 میلیون و 980 هزار تومان رسید. سکه تمام طرح قدیم نیز از 15 میلیون و 300 هزار تومان با کاهش 1.5 میلیون تومانی به 13 میلیون و 800 هزار تومان رسید. در حال حاضر هر قطعه سکه‌ طرح جدید حدود 900  هزار تومان حباب دارد.

این مقام صنفی اعلام کرد: در پایان هفته قیمت هر قطعه نیم سکه هفت میلیون و 750 هزار تومان، ربع سکه پنج میلیون و 200 هزار تومان و سکه‌های یک گرمی دو میلیون و 700 هزار تومان بوده است که به ترتیب نیم سکه یک میلیون و 50 هزار تومان، ربع سکه 800 هزار تومان و سکه‌های یک گرمی 400 هزار تومان نسبت به ابتدای هفته کاهش قیمت داشته‌اند. بررسی‌ها نشان می‌دهد در روز یکشنبه که اولین روز معاملاتی در بازار بوده است، هر قطعه نیم سکه هشت میلیون و 800 هزار تومان، ربع سکه شش میلیون تومان و سکه‌های یک گرمی سه میلیون و 100 هزار تومان قیمت داشته‌اند.